LUVENA Nawóz Do Iglaków Przeciw Brązowieniu Igieł - 2kg

Dostępność produktu: 24 godziny
14,50zł
lub
NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg CHARAKTERYSTYKA Iglak przeciwko brązowieniu ...
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg

NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg

NAWÓZ IGLAK - PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 2kg

 

CHARAKTERYSTYKA
Iglak przeciwko brązowieniu igieł” to nowoczesny nawóz mineralny. Zawiera magnez w łatwo przyswajalnej formie dzięki czemu po zastosowaniu nie dochodzi do przebarwień igieł. Polecany jest również pod rośliny, u których występują objawy niedoboru magnezu. Ze względu na bardzo dobrą rozpuszczalność w wodzie można go stosować zarówno w formie posypowej, jak i w formie oprysków. Sprawia, że rośliny są soczyście zielone i zdrowe.

DAWKOWANIE I SPOSÓB NAWOŻENIA
Zalecana dawka nawozu zależy od wielkości roślin. Przy wielkości roślin do 1 metra zalecana dawka wynosi 25g/m2, przy wielkości od 1 metra do 2 metrów zalecana dawka 50g/m2, przy wielkości roślin od 2 metrów do 5 metrów zalecana dawka wynosi 100g/m2, przy wielkości powyżej 5 m zalecana dawka wynosi 150g/m2. Nawóz należy stosować od marca do listopada najlepiej w momencie pojawienia się pierwszych objawów brązowienia igieł powtarzając 3 – 4 razy co 14 dni. Istnieje również możliwość stosowania nawozu w formie oprysku roztworem 5% ( 500g na 10 litrów wody) w dawce 50 – 100 ml roztworu na 1 m2. Oprysk najlepiej wykonać w godzinach późno popołudniowych.

SKŁAD

SIARCZAN MAGNEZU Mg, S 16-28
16 % tlenku magnezu (MgO) całkowitego; 28% trójtlenku siarki (SO3) całkowitego.

Producent: Luvena - Słoneczne Ogrody Lubon

Opinie LUVENA Nawóz Do Iglaków Przeciw Brązowieniu Igieł - 2kg

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.