Odstraszacz PSÓW i KOTÓW w płynie silny zapach 500ml atomizer BROS psy koty

Dostępność produktu: Niedostępny
19,90zł
lub
Odstraszacz PSÓW i KOTÓW w płynie 500ml w atomizerze - BROS Odstraszacz psów i kotów w płynie to skuteczny preparat zapachowy zniechęcający psy i koty do przebywania w miejscach gdzie został rozpylony ...
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

Odstraszacz PSÓW i KOTÓW w płynie 500ml atomizer - BROS

Odstraszacz psów i kotów w płynie to skuteczny preparat zapachowy zniechęcający psy i koty do przebywania w miejscach gdzie został rozpylony preparat.

Zastosowanie preparatu PŁYN ODSTRASZA PSY I KOTY - ODSTRASZACZ PSÓW i KOTÓW w płynie: bramy wejściowe, tarasy, ogrody, drzewa i krzewy, klatki schodowe, piwnice, śmietniki, klatki schodowe, młode drzewka i krzewy.

Zastosowana w odstraszaczu kompozycja zapachowa zniechęca psy i koty i powstrzymuje je przed zbliżaniem się do miejsc opryskanych odstraszaczem.

 

Użytkownicy, którzy stosowali ten preparat często uważają, że jest skuteczniejszy niż Kundlozol 1000. 

Zdjęcia i opisy są własnościa Kwiateo.pl - prosimy nie kopiować!

 

Producent: Bros

Opinie Odstraszacz PSÓW i KOTÓW w płynie silny zapach 500ml atomizer BROS psy koty

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Ilona Sadowska zapytał: zakres działania Witam, chciałam uzyc preparatu w celu odstraszenia kota od doniczki ( rozgdrzebuje ziemie) w jakiej idleglości od zastosowania dziala preparat? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam.
Odpowiedź: Witam. Odległość działania preparatu "Odstraszacz PSÓW i KOTÓW w płynie 500ml atomizer " nie jest ściśle określona. Zależy od wyczulenia węchu zwierzęcia. Na inną odległość działa w pomieszczeniach, a na inną odległość działa na zewnątrz pomieszczeń. Intensywność działania uzależniona jest również od ilości użytej cieczy na spryskanie obiektu. A także od tego, co jest obiektem spryskania, i jego chłonności. Tak więc za dużo jest czynników wpływających na intensywność działania preparatu, żeby precyzyjnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Producent niestety nie podaje również precyzyjnie takich informacji. Tak więc ilość użytą do spryskiwania, jak i częstotliwość użycia preparatu należy dostosować indywidualnie do warunków. Z wyrazami szacunku. Obsługa sklepu ogrodniczego Kwiateo.pl